ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

2013

Πρόεδρος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΔΙΚΟΛΙΑΣ

Αντιπρόεδρος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑΣ

Γραμματέας:

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

Ταμίας:

ΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μέλη:

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΓΙΟΜΠΣΤ ΡΟΥΝΤΟΛΦ

 

 

 

2011

Πρόεδρος:

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

Αντιπρόεδρος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματέας:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΔΙΚΟΛΙΑΣ

Ταμίας:

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

Μέλη:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

 

Επιτροπή Δεοντολογίας:

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Επιτροπή Εκπαίδευσης:

ΑΝΝΑ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΤΟΥ

ΓΙΟΜΠΣΤ ΡΟΥΝΤΟΛΦ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Επιτροπή Δημοσιεύσεων:

ΓΙΟΜΠΣΤ ΡΟΥΝΤΟΛΦ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΡΕΤΖΗ

Εξελεγκτική Επιτροπή:

ΑΝΝΑ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

Εκπρόσωπος της ΕΝΕΕ για την Διεθνή Ομοσπονδία :

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ

 

 

 

2009

Πρόεδρος:

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

Αντιπρόεδρος:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ

Γραμματέας:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

Ταμίας:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ 

Μέλη:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ

 

 

Επιτροπή Δεοντολογίας:

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΖΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΕΔΗΜΑΣ

Επιτροπή Εκπαίδευσης:

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΓΙΟΜΠΣΤ ΡΟΥΝΤΟΛΦ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

Επιτροπή Δημοσιεύσεων:

ΑΝΝΑ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΤΟΥ

ΓΙΟΜΠΣΤ ΡΟΥΝΤΟΛΦ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΤΑΓΑΣ

Εξελεγκτική Επιτροπή:

ΑΝΝΑ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΡΕΤΖΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

Εκπρόσωπος της ΕΝΕΕ για την Διεθνή Ομοσπονδία:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ

 

 

2007

Πρόεδρος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

Αντιπρόεδρος:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γραμματέας:

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

Ταμίας:

ΜΑΡΙΑ ΨΩΜΙΑΔΟΥ

Μέλη:

ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

 

Επιτροπή Δεοντολογίας:

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΒΟΥΡΔΕΛΗ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ

ΣΥΓΚΛΗΤΗ – ΕΡΙΕΤΤΑ ΠΕΛΙΔΟΥ

Επιτροπή Εκπαίδευσης :

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ

Επιτροπή Δημοσιεύσεων:

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ

ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ

ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΩΗ ΚΑΤΣΑΡΟΥ

ΔΗΜΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑΣ

Εξελεγκτική Επιτροπή:

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΡΒΕΡΗΣ

ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ

 

 

 

2005

Πρόεδρος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

Αντιπρόεδρος:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

Γραμματέας:

ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ

Ταμίας:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ

Μέλη:

ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ Ε. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΨΩΜΙΑΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΒΑΝΗΣ

 

 

Επιτροπή Δεοντολογίας:

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΥΓΚΛΙΤΗ - ΕΡΙΕΤΤΑ ΠΕΛΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ

Επιτροπή Εκπαίδευσης:

ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ Ε. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

ΣΕΒΑΣΤΗ ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ

Επιτροπή Δημοσιεύσεων:

ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΔΗΜΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΙΓΓΟΣ

ΦΡΑΝΚΑ ΡΙΓΚΟΝΗ

Εξελεγκτική Επιτροπή:

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ

ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ

 

 

2004

Πρόεδρος:

ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ Ε. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αντιπρόεδρος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΤΖΟΓΛΟΥ

Γραμματέας:

ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗ

Ταμίας:

ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΔΗΜΟΣ

Μέλη:

ΣΟΛΩΝ ΣΕΡΒΕΤΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑΣ

 

 

2002

Οργανωτική Επιτροπή - Δ.Σ. Ε.Ν.Ε.

Πρόεδρος:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Αντιπρόεδρος:

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γραμματέας:

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΡΕΝΤΙΟΣ

Ταμίας:

ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ Ε. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Μέλη:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

ΣΟΛΩΝ ΣΕΡΒΕΤΑΣ

ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

 

2000

Οργανωτική Επιτροπή - Δ.Σ. Ε.Ν.Ε.

Πρόεδρος:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

Αντιπρόεδρος:

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γραμματέας:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ

Ταμίας:

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΡΕΝΤΙΟΣ

Μέλη:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

ΣΟΛΩΝ ΣΕΡΒΕΤΑΣ

ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

 

1997

Δ.Σ. Ε.Ν.Ε.

Πρόεδρος:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

Αντιπρόεδρος:

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Γραμματέας:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ

Ταμίας:

ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Μέλη:

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΡΕΝΤΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

ΣΟΛΩΝ ΣΕΡΒΕΤΑΣ

 

 

1995

Οργανωτική Επιτροπή

Πρόεδρος:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ

Αντιπρόεδρος:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματέας:

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Μέλη:

ΣΟΛΩΝ ΣΕΡΒΕΤΑΣ

Κ. ΚΑΤΣΙΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ

 

 

1993

Οργανωτική Επιτροπή

Πρόεδρος:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ

Αντιπρόεδρος:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

Γραμματέας:

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Ταμίας:

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Μέλη:

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ

ΣΟΛΩΝ ΣΕΡΒΕΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΜΟΥΛΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΟΥΓΓΙΑΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΙΓΚΑΣ

 

 

1991

Οργανωτική Επιτροπή

Πρόεδρος:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Αντιπρόεδρος:

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ

Γραμματέας:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ταμίας:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΒΑΚΗ

Μέλη:

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΝΤΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

Π. ΔΩΡΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΟΥΜΠΟΥ

Log in

Ο λογαριασμός σας θα ενεργοποιηθεί μετά απο έγκριση του υπευθύνου εντός 24 ωρών και σε ώρες λειτουργίας της γραμματείας
create an account